Відповідно до Рішення Літинської селищної ради № 4998 від 10 березня 2023 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва комплексу будівель та споруд з виробництва, обробки і зберігання борошна та макаронних виробів шляхом переробки сировини рослинного походження за межами с. Бірків» проектною організацією ТОВ "Архітектурно-проектне бюро Архігамма" розробляється проект містобудівної документації місцевого рівня — Детальний план території для будівництва комплексу будівель та споруд з виробництва, обробки і зберігання борошна та макаронних виробів шляхом переробки сировини рослинного походження за межами с. Бірків, на приватні земельній ділянці з кадастровим номером: 0522480800:02:000:0502; на території Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області, замовником якого є виконавчий комітет Літинської селищної ради. 
 
Строк громадського обговорення складає  30 днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному веб-сайті замовника. Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником і вносяться ним до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки. Пропозиції і зауваження, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються.
 
Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Літинська селищна рада Вінницького району Вінницької області. Поштова адреса:  22300 Україна, Вінницька області, смт. Літин,  вул. Соборна, 7. Контактні телефони: : (098)241-90-02, (068)222-93-02.  E-Mail адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Відповідальна особа: Гущина Наталія Павлівна.
 
Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Літинська селищна рада Вінницького району Вінницької області. Поштова адреса:  22300 Україна, Вінницька області, смт. Літин,  вул. Соборна, 7. Контактні телефони: : (098)241-90-02, (068)222-93-02. E-Mail адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Відповідальна особа: Гущина Наталія Павлівна.

Версія для людей з вадами зору

Оголошення