Виконавчий комітет Літинської селищної ради оголошує конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування ,що не виходять за межі Літинської селищної територіальної громади.

 Виконавчий комітет Літинської селищної ради є організатором конкурсу та самостійно забезпечує його проведення.

 Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі – Закон) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (із змінами).

Умови конкурсу

            Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, повинні бути задіяні автобуси категорії М2 класу А та В (або) категорії  М3 класу А та В.

            Перевізник-претендент зобов’язаний мати достатню кількість транспортних засобів  для виконання перевезень, що визначенні  для обслуговування об’єкту  конкурсу та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків для приміського сполучення.

            Не допускаються до участі в конкурсі перевізники – претенденти відповідно  до ст. 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та п. 2  Порядку  проведення конкурсу  з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року  №1081.

            Рухомий склад що пропонується перевізником – претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах повинен технічними екологічними показниками відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

Перевезення пасажирів на маршрутах  повинно здійснюватися згідно з державними соціальними нормативами у сфері транспортного обслуговування.

            Перевізник, який здійснює перевезення пасажирів повинен забезпечувати пільгові перевезення  пасажирів, які згідно законодавства користуються такими правами.

На кожному об’єкті конкурсу,який включає автобусні маршрути загального користування, перевізник повинен забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Договір з переможцем конкурсу укладається на термін від трьох до п’яти років.

 Необхідну  інформацію про  об’єкт конкурсу можна отримати від організатора  за офіційним зверненням (смт. Літин вул. Соборна, 7).

            Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

            Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

            Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

            Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі до 5 липня 2021 року.

            Документи для участі у конкурсі подаються за адресою: Вінницька обл. Вінницький р-н, смт.Літин, вул. Соборна -7, в робочі дні: пн.-пт. з 08:00 год. до 17:00 год., обідня перерва 13:00 год. до 14:00 год.

            Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки документів для участі у конкурсі, затверджені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (із змінами) .

            Конкурс відбудеться 6 липня 2021 року. Початок засідання конкурсного комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Літинської селищної територіальної громади  о 10-00 в приміщені Літинської селищної ради  3 поверх малий зал.

            Для довідок з питань проведення конкурсу звертатися у відділ економічного розвитку сільського господарства, інфраструктури та інвестицій Літинської територіальної громади приміщення Літинської селищної ради  3 поверх, тел.0680045683.

Версія для людей з вадами зору

Оголошення