Вода-найпоширеніша речовина в біосфері, яка займає виключно важливе значення в природі. Зазвичай, коли ми п’ємо  воду, то не думаємо про її хімічний склад, про те, як вода впливає на наше з вами здоров’я.
   Питна вода – це харчовий продукт, вироблений системою водопостачання для щоденного споживання. У зв'язку з цим до неї ставлять достатньо високі вимоги відносно її безпеки і якості для здоров'я людини. Виконувати свою гігієнічну роль вода може лише тоді, коли вона якісна щодо органолептичних, хімічних та бактеріологічних властивостей. В іншому разі - неякісна або забруднена вода може спричинити низку інфекційних хвороб: черевний тиф, холеру, дизентерію, вірусний гепатит А, гельмінтози, тощо.  
   Згідно з державним стандартом питна вода має відповідати таким гігієнічним вимогам:
   бути безпечною в епідемічному відношенні - не містити патогенних збудників, яєць та  личинок гельмінтів, тощо;
  • мати нешкідливий хімічний склад - не містити токсичних, радіоактивних речовин та залишків солей, здатних негативно впливати на здоров'я людей;
  • мати цілющі органолептичні властивості - комфортну температуру, бути прозорою, не мати кольору, запаху та стороннього присмаку.

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлене Указом Президента України від 13 листопада 2014 року № 871.
Соборність невід’ємна складова державності, суверенітету й незалежності країни, які є фундаментом для побудови демократичної держави, запорукою існування та процвітання нації.
Нині Україна продовжує боротьбу за свою незалежність. Цілісність держави буде цілковито відновлена тільки після того, як ми звільнимо усі території, захоплені ворогом. Соборність – гасло вільного народу.
Вітаю усіх вірян , хто сьогодні відзначає Хрещення Господнє або Водохреще. Це свято є третім і завершальним святом різдвяного циклу. Це свято символізує очищення від усього нещирого і недоброго. Це свято світлих та нових починань.
Хай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння. Нехай цілюща йорданська вода, благословенна самим Господом, змиє біль і смуток, зцілить наші тіла і душі, додасть сил для наближення Перемоги.
Божої Благодаті! Мирного неба над Україною!
Христос Хрещається!
З повагою
Літинський селищний голова Анатолій Бичок
Україна вшановує пам'ять захисників Донецького аеропорту.
Це героїчна оборона, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. Увесь цей час українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі російських окупаційних військ та проросійських бойовиків, мужньо відстоюючи малесенький клаптик української землі.
Сьогодні армією кіборгів стали усі українські захисники і захисниці. У кожного із них незламна сила, стійка воля та сильна жага до Перемоги. Адже вони боронять свою землю, свій рідний край та свої домівки!
Низький уклін, вічна слава і честь захисникам України!

Версія для людей з вадами зору

Оголошення