Проекти рішень сесій 2023р.

Про створення резервного фонду та затвердження порядку про його використання

Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Літинської селищної територіальної громади на 2024 рік

ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2024 РІК

Про бюджет Літинської селищної ради 2024 р.

Пояснювальна записка

Рішення виконавчого комітету № 327

Про прийняття міжбюджетних трансфертів

Про внесення змін до рішення 24 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2022 № 4911 «Про бюджет Літинської селищної територіальної громади на 2023 рік»

Про внесення змін до рішення 27 сесії селищної ради 8 скликання від 10.03.2023 № 4996 «Про передачу коштів до державного бюджету» (зі змінами)

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Літинської селищної територіальної громади на 2023 рік

Реалізація програми соціально-економічного розвитку Літинської селищної територіальної громади за 2023 рік

Про затвердження звіту про результати виконання Плану заходів з реалізації Страте­гії розвитку Літинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки за 2023 рік

Стан виконання заходів з реалізації Стратегії розвитку Літинської селищної територіальної громади за 2023 рік

Про затвердження плану роботи Літинської селищної ради на 2024 рік

Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Петру Кондратюку

Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Лілії Король

Про затвердження Стратегії розвитку Літинського ліцею-опорного закладу загальної середньої освіти № 2 Літинської селищної ради Вінницької області

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ Літинського ліцею - ОЗЗСО №2 Літинської селищної ради на 2023-2028 н.р.

Про передачу в оперативне управління відділу освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради майна.

Про передачу комунального майна Літинської селищної ради в господарське відання КП «Комунсервіс

Про внесення змін до Програми соціальної підтримки захисників і захисниць України та членів їх сімей Літинської селищної територіальної громади на 2023 рік

Про зміну назви та юридичної адреси Закладу дошкільної освіти (Ясла – Садок) №1 «Веселка» Літинської селищної ради

Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Літинської селищної ради

Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи Літинської селищної територіальної громади на 2023 – 2025 роки.

Про надання матеріальної допомоги

Про надання матеріальної допомоги

Про внесення змін до Правоохоронної програми Літинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки «Безпечна Літинщина – взаємна відповідальність влади та громад»

Про передачу коштів до державного бюджету

Про внесення змін до «Програми приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту у готовність до укриття учасників освітнього процесу закладів освіти Літинської селищної ради на 2022-2023 рр.».

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки на проведення ліквідації Комунального підприємства «Літинська друкарня» Літинської селищної ради на 2023 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Літинської селищної територіальної громади за 9–ть місяців 2023 року

Звіт

Про затвердження Програми «Організація харчування учнів та вихованців у закладах освіти Літинської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки».

Про встановлення вартості харчування та визначення батьківської плати в закладах освіти Літинської селищної ради на 2024 рік.

Про затвердження Програми соціальної підтримки жителів Літинської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.

Про затвердження Програми соціальної підтримки захисників і захисниць України та членів їх сімей Літинської селищної територіальної громади на 2024 рік. 

Про затвердження Програми відшкодування коштів за надання пільг з послуг зв’язку та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських маршрутах Літинської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Літинської селищної ради на 2024 рік. 

Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на оплату витрат, пов’язаних з надання послуг з централізованого водопостачання комунальному підприємству «Комунсервіс» на 2024 рік.

Про внесення змін до Програми Інформатизації Літинської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.до Програми Інформатизації Літинської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

Про внесення змін до Правоохоронної програми Літинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки «Безпечна Літинщина – взаємна відповідальність влади та громад».

Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти Літинської селищної ради на 2021-2025 роки.

Про внесення змін до Програми приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту у готовність до укриття учасників освітнього процесу закладів освіти Літинської селищної ради на 2022-2023 роки.

Про внесення змін до Програм розвитку архівної справи Літинської селищної територіальної громади на 2023 – 2025 роки.

Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства, автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури та благоустрою Літинської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.

Про виділення коштів з місцевого бюджету на співфінансування робіт з експлуатаційного утримання у зимовий період доріг загального користування місцевого значення.

Про намір передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Літинської селищної ради. що належить до комунальної власності Літинської селищної ради.

Про надання дозволу Відділу освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради на списанняз балансу основних засобів. 

Про збільшення розміру статутного капіталу, внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Комунсервіс» Літинської селищної ради та затвердження його в новій редакції. 

Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та експлуатації об’єктів рекреаційного призначення (будинків відпочинку) на території Літинської територіальної громади (за межами с. Миколаївка) Вінницького району Вінницької області..

Про найменування місцевості.

Про внесення змін до рішення 11 сесії 8 скликання «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату Літинської селищної ради та її виконавчих органів» від 20.10.2021 № 2031.

Про надання матеріальної допомоги.

Про передачу коштів до державного бюджету.

Про внесення змін до рішення 27 сесії селищної ради 8 скликання від 10.03.2023 № 4996 «Про передачу коштів до державного бюджету» (зі змінами).

Про внесення змін до рішення 24 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2022 №4911 «Про бюджет Літинської селищної територіальної громади на 2023 рік».

 

 

 

 

 

 

 

 

Про затвердження звіту про виконання бюджету Літинської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року

Про внесення змін до Програми «Організація харчування учнів та вихованців у закладах освіти Літинської селищної територіальної громади на 2020-2023 роки».

Про внесення змін до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження на території Літинської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки

Про внесення змін до «Програми приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту у готовність до укриття учасників освітнього процесу закладів освіти Літинської селищної ради на 2022-2023 рр.».

Про внесення змін до «Програми роботи з обдарованою молоддю на 2021-2025 роки Літинської селищної територіальної громади».

Про надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз.

Про найменування місцевості.

Про передачу комунального майна Літинської селищної ради в господарське відання КП «Комунсервіс»

Про призначення керівника Комунального підприємства «Комунсервіс» Літинської селищної ради.

Про внесення змін до Програми соціальної підтримки жителів Літинської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

Про надання фінансової автономії опорному закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Багринівці Літинської селищної ради.

Про внесення змін до Програми Інформатизації Літинської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

Про надання фінансової автономії Літинському ліцею-опорному закладу загальної середньої освіти №2 Літинської селищної ради.

Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства, автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури та благоустрою Літинської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.

Про надання дозволу на списання майна, що належить до комунальної власності Літинської селищної ради.

 Про прийняття до комунальної власності Літинської селищної територіальної громади та передачу в оперативне управління КНП «Літинська ЦРЛ» селищної ради нерухомого майна.»

Про внесення змін до Правоохоронної програми Літинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки «Безпечна Літинщина – взаємна відповідальність влади та громад».

Про виділення коштів з місцевого бюджету на співфінансування робіт з експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення

Про передачу коштів до бюджету Вінницької області

Про передачу коштів до державного бюджету

Про внесення змін до рішення 24 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2022р. №4911 «Про бюджет Літинської селищної територіальної громади на 2023 рік».

 

Про внесення змін до Правоохоронної програми Літинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки «Безпечна Літинщина – взаємна відповідальність влади та громад»

Про передачу коштів до державного бюджету

Про результати роботи комісії з інвентаризації земельних ділянок та наявних релігійних споруд, що знаходяться в користуванні УПЦ в єдності з московським патріархатом на території Літинської селищної територіальної громади

Про прийняття до комунальної власті Літинської селищної територіальної громади дорожньої мережі в особі Літинської селищної ради.

Про вилучення майна з оперативного управління Літинської селищної ради.

Про затвердження Програми інвестування житлового будівництва в Літинській селищній територіальній громаді Вінницької області «Власний дім» на 2023 – 2028 роки.

Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності для передачі об’єктів в оренду без проведення аукціону

Про намір передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Літинської селищної ради

Про прийняття до комунально власності Літинської селищної територіальної громади майна в особі Літинської селищної ради

Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи Літинської селищної територіальної громади на 2023 – 2025 роки

Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи Літинської селищної територіальної громади на 2023 – 2025 роки

Про звіт поліцейських офіцерів громади СВГ ВП Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області про проведену роботу на території Літинської селищної територіальної громади за перше півріччя 2023 року

Про затвердження Антикризового плану реагування на випадок припинення газопостачання, електропостачання та надання телекомунікаційних послуг на 2023-2024 роки на території Літинської селищної територіальної громади

Про передачу коштів до державного бюджету

Про внесення змін до «Програми приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту у готовність до укриття учасників освітнього процесу закладів освіти Літинської селищної ради на 2022-2023 рр.»

Про внесення змін до рішення 23 сесії 8 скликання Літинської селищної ради від 25 листопада 2022 року № 4841 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власностііндивідуально визначеного майна».

Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної до комунальної власності Літинської селищної територіальної громади об’єкту незавершеного будівництва.

Про внесення змін до рішення 24 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2022р. №4911 «Про бюджет Літинської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Про внесення змін до Правоохоронної програми Літинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки «Безпечна Літинщина – взаємна відповідальність влади та громад»

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Літинської селищної територіальної громади

Про передачу коштів до державного бюджету

Про внесення змін до Правоохоронної програми Літинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки «Безпечна Літинщина – взаємна відповідальність влади та громад»

Про внесення змін до Програми військово - професійного орієнтування молоді, рекламування та пропагування військової служби в Збройних Силах України на 2022 – 2025 роки на території Літинської селищної територіальної громади

Про намір передати в оренду нерухоме майно, частини приміщення, що належить до комунальної власності Літинської селищної ради

Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель Літинської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки

Про встановлення меморіальної дошки

Про внесення змін до рішення 24 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2022р. №4911 «Про бюджет Літинської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Версія для людей з вадами зору

Оголошення