Проекти рішення сесій 2024р.

Про затвердження Антикризового плану реагування на випадок припинення газо-, електро- водопостачання та надання телекомунікаційних послуг на 2024-2025 роки у Літинській селищній територіальній громаді

Про внесення змін до Програми Інформатизації Літинської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Літинської селищної ради на 2024 рік

Про внесення змін до Програми захисту населення і території Літинської селищної територіальної громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2022-2025 роки

Про внесення змін до Правоохоронної програми Літинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки «Безпечна Літинщина – взаємна відповідальність влади та громад».

Про внесення змін до Програми військово - професійного орієнтування молоді, рекламування та пропагування військової служби в Збройних Силах України на 2022 – 2025 роки на території Літинської селищної територіальної громади

Про внесення змін до Програми соціальної підтримки захисників і захисниць України та членів їх сімей Літинської селищної територіальної громади на 2024 рік

Про передачу коштів до державного бюджету

Про внесення змін до рішення 38 сесії селищної ради 8 скликання від 20.12.2023 № 6128 «Про бюджет Літинської селищної територіальної громади на 2024 рік».

Про стан роботи по благоустрою та санітарному утриманню територій Літинської селищної територіальної громади за 5 місяців 2024 року.

Про внесення змін до Програми збереження здоров’я жителів Літинської селищної територіальної громади на 2022 – 2026 роки.

Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель Літинської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

Про припинення діяльності шляхом ліквідації Початкової школи с. Балин Літинської селищної ради Вінницької області.

Про припинення діяльності шляхом ліквідації Початкової школи с. Осолинка Літинської селищної ради Вінницької області

Про припинення діяльності шляхом ліквідації Початкової школи с. Петрик Літинської селищної ради Вінницької області.

Про передачу коштів до державного бюджету.

Про внесення змін до рішення 38 сесії селищної ради 8 скликання від 20.12.2023 № 6128 «Про бюджет Літинської селищної територіальної громади на 2024 рік» 

Про внесення змін до рішення 1 сесії Літинської селищної ради 8 скликання від 26.11.2020 № 5«Про постійні комісії Літинської селищної ради»

Про внесення змін до Правоохоронної програми Літинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки «Безпечна Літинщина – взаємна відповідальність влади та громад»

Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Літинської територіальної громади на період до 2025 року

Про внесення змін до рішення 32 сесії Літинської селищної ради 8 скликання від 14.06.2023 № 5446 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Літинської селищної територіальної громади»

Про затвердження звіту про виконання бюджету Літинської селищної територіальної громади за І квартал 2024 року

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності Літинської селищної територіальної громади

Про внесення змін до Програми захисту населення і території Літинської селищної територіальної громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2022-2025 роки.

Про внесення змін до Програми військово - професійного орієнтування молоді, рекламування та пропагування військової служби в Збройних Силах України на 2022 – 2025 роки на території Літинської селищної територіальної громади.

Про внесення змін до рішення 5 сесії 8 скликання Літинської селищної ради від 09 квітня 2021 року № 209 "Про затвердження Програми поліпшення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежно-рятувальної служби Літинської територіальної громади на 2021-2025 роки”.

Про створення Комунальної установи «Центр надання фінансово бухгалтерських послуг закладам освіти» Літинської селищної ради.

Про внесення змін до рішення 1 сесії Літинської селищної ради 8 скликання № 6 від 26.11.2020 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату Літинської селищної ради та її виконавчих органів.

Про вилучення з оперативного управління відділу освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради комунального майна та передачу його в оперативне управління закладам освіти, культури та спорту Літинської селищної ради.

Про намір передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Літинської селищної ради.

Про вилучення комунального майна Літинської селищної ради з оперативного управління КНП «Літинський центр ПМСД».

Про намір передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Літинської селищної ради.

Про перейменування вулиць, провулків, площ, скверів, парку на території Літинської селищної територіальної громади.

Про внесення змін до рішення 38 сесії Літинської селищної ради 8 скликання № 6146 від 20 грудня 2023 року «Про умови оплати праці Літинського селищного голови у 2024 році»

Про внесення змін до рішення 38 сесії селищної ради 8 скликання від 20.12.2023 № 6128 «Про бюджет Літинської селищної територіальної громади на 2024 рік»

1. Про затвердження Програми організації та проведення оплачуваних громадських робіт на території Літинської селищної територіальної громади на 2024 рік.

2.Про внесення змін до Програми захисту населення і території Літинської селищної територіальної громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2022-2025 роки

3.Про внесення змін до Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Літинської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки

4.Про згоду на участь в конкурсі Вінницької обласної ради "Безпечні стійкі громади".

5. Про передачу коштів до державного бюджету

6.Про внесення змін до рішення 38 сесії селищної ради 8 скликання від 20.12.2023 № 6128 «Про бюджет Літинської селищної територіальної громади на 2024 рік»

1. Про результати діяльності Вінницької окружної прокуратури Вінницької області впродовж 2023 року.
2. Про надання згоди та безоплатне прийняття до комунальної власності Літинської селищної територіальної громади гуманітарної допомоги.
3. Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Літинської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.
4. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки захисників і захисниць України та членів їх сімей Літинської селищної територіальної громади на 2024 рік.
5. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки жителів Літинської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.
6. Про внесення змін до Програми приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту у готовність до укриття учасників освітнього процесу закладів освіти Літинської селищної ради на 2024-2025 рр.
7. Про затвердження плану формування мережі закладів загальної середньої освіти Літинської селищної ради на 2024-2027 роки.
8. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Веселка» Літинської селищної ради.
9. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Віночок» Літинської селищної ради.
10. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу дошкільної освіти «Веселка» с. Багринівці Літинської селищної ради.
11. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу дошкільної освіти с. Бруслинів Літинської селищної ради.
12. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу дошкільної освіти с. Городище Літинської селищної ради.
13. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу дошкільної освіти с. Івча Літинської селищної ради.
14. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу дошкільної освіти «Подоляночка» с. Літинка Літинської селищної ради.
15. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу дошкільної освіти с. Миколаївка Літинської селищної ради.
16. Про надання фінансової автономії Гімназії с. Бруслинів Літинської селищної ради.
17. Про надання фінансової автономії Гімназії ім. М.П.Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради.
18. Про надання фінансової автономії Гімназії с. Івча Літинської селищної ради.
19. Про надання фінансової автономії Гімназії с. Малинівка Літинської селищної ради.
20. Про надання фінансової автономії Ліцею с. Городище Літинської селищної ради.
21. Про надання фінансової автономії Літинському опорному закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 Літинської селищної ради.
22. Про надання фінансової автономії Початковій школі с. Балин Літинської селищної ради.
23. Про надання фінансової автономії Початковій школі с. Осолинка Літинської селищної ради.
24. Про надання фінансової автономії Початковій школі с. Петрик Літинської селищної ради.
25. Про надання фінансової автономії Літинській музичній школі.
26. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу «Публічна бібліотека» Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
27. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу «Літинська дитячо-юнацька спортивна школа» Літинської селищної ради Вінницької області.
28. Про надання фінансової автономії Комунальній установі «ЛІТИНСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.
29. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу «Центр культури і дозвілля» Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
30. Про надання фінансової автономії Комунальній установі «Літинський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Літинської селищної ради.
31. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу «Краєзнавчий музей ім. У.Кармалюка» Літинської селищної ради.
32. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу «Літературно-меморіальний музей М.П. Стельмаха».
33. Про надання фінансової автономії Комунальному закладу «Літинський центр дитячої та юнацької творчості» Літинської селищної ради Вінницької області.
34. Про затвердження Стратегії розвитку Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Багринівці Літинської селищної ради Вінницької області.
35. Про затвердження Стратегії розвитку Гімназії с. Бруслинів Літинської селищної ради Вінницької області.
36. Про затвердження Стратегії розвитку Ліцею с. Городище Літинської селищної ради Вінницької області.
37. Про затвердження Стратегії розвитку Гімназії ім. М.П.Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницької області.
38. Про затвердження Стратегії розвитку Літинського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 Літинської селищної ради.
39. Про затвердження Стратегії розвитку Гімназії с. Івча Літинської селищної ради Вінницької області.
40. Про затвердження Стратегії розвитку Гімназії с. Малинівки Літинської селищної ради Вінницької області.
41. Про найменування вулиць в поіменованому об’єкті ГО «Добровільне садово-городнє об’єднання громадян «Іва» Літинської селищної територіальної громади.
42. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва придорожнього сервісного комплексу «Гурова криниця» та промисловості сільського тваринноговиробництва, об’єктів зберігання та переробки сільськогосподарської продукції на території Літинської територіальної громади
43. Про передачу коштів до державного бюджету.
44. Про передачу коштів до бюджету Вінницької області.
45. Про внесення змін до рішення 38 сесії селищної ради 8 скликання від 20.12.2023 № 6128 «Про бюджет Літинської селищної територіальної громади на 2024 рік» .

Версія для людей з вадами зору

Оголошення